Swissotel Resort & Spa Çeşme

Genel Bilgiler

Swissôtel Resort& Spa Çeşme, Ilıca’da; ince kumları ve termal sularıyla eşsiz bir değişim sunuyor. Ege’nin bereketli doğasında, zeytin ağaçlarının ve iç ısıtan güneşin ilham verdiği Ilıca, benzersiz güzellikleriyle göz kamaştırıyor. Berrak suları ve bembeyaz kumlarıyla Çeşme’nin en popüler adresi oluyor!

Otelimiz, Çeşme’nin ruhunu İsviçre tarzıyla harmanlayarak özel bir şekilde dekore edilirken 8 katlı binada 248 geniş konuk odası ile 18 süite ev sahipliği yapıyor.

Restoranlarımız, 3 farklı mutfakla hizmet veren ve 3 benzersiz bardan oluşan seçenekleriyle sizlerin konforu için hizmet vermektedir.

Pürovel Spa’da ruhunuzu yeniden doğmuş gibi hissedecek, taze bir nefes alırken, yanı başındaki spor merkezimizde ise bedeninizi forma sokmanın keyfini süreceksiniz.

Otelimiz, Çeşme Merkezi’ne sadece 5.7 km, İzmir şehir merkezine 79.8 km ve İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı’na ise 86.5 km uzaklıkta ideal bir konumda bulunmaktadır. Havalimanına iniş yaptığınızda, taksi seçeneğinin yanı sıra otelimizle iletişime geçerek özel transfer hizmetimiz hakkında bilgi alabilir, sorunsuz ve lüks bir yolculuğun tadını çıkararak otelimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Toplantı Salonları
 

Çesme’nin bohem ve Alpler’in minimalist tarzıyla uyum içerisinde dekore edilmiş konferans alanında tercihlerinize göre tasarlanmış zengin seçenekler sizi bekliyor. 550 kişiyi ağırlayabileceğiniz bu alanda; 625 m2 balo salonu. 10 farklı toplantı salonu ve 625 m2’lik fuaye alanı bulunuyor.

TOPLANTI SALONLARI:

AGORA

ALAÇATI

ALTINKUM

ARDIÇ

AYA YORGİ

ÇAKABEY

DALYAN

ILICA

ŞİFNE

OVACIK

BALO SALONU:

CUMHURİYET BALO SALONU

Aktiviteler

Funny Fôx Club Aktiviteleri:

· Resim atölyeleri

· Mandala-boyama faaliyetleri

· Origami sanatı

· Kum boyama sanatı

· Kesme, yapıştırma el işi öğretileri

· Seramik boyama

· Ahşap boyama

· Dans günleri

· Yüz boyama aktiviteleri

· Satranç-mangala-sudoku

· Zekâ oyunları

· Kutu oyunları

· Skeç gösterileri

· Lego

· Okuma saati

· Yaratıcı drama aktiviteleri

· Film saati

· İnteraktif kukla gösteriler

· Konsol oyunları

Tesis Konaklama Tipi

Sadece Oda

Konum Bilgisi