Private+

Sınırsız Lüks, Kişiye Özel Hizmetlerle

Lüks ve konfor sizin için vazgeçilmezse, beklentileriniz doğrultusunda unutulmaz bir deneyim için sizin yanınızdayız. Kişiye özel olarak planladığımız tüm süreçlerinizde, yaşamak istediğiniz deneyimi belirleyebilir veya birlikte seçebiliriz. Tek başınıza veya sevdiklerinizle gerçekleştireceğiniz bu deneyimde, lüksün sınırlarını en ince ayrıntısına kadar hissedeceksiniz.

Beklentilerinizi ve hayallerinizi dinliyor, analiz ediyor ve ardından doğru adımlarla beklentilerinizden daha fazlasını sunuyoruz. Uzun vadeli veya kısa süreli olsun çeşitli alternatiflerle taleplerinizi karşılamayı taahhüt ediyoruz. Tüm ihtiyaçlarınıza özel danışmanlık sunarak memnuniyetinizi maksimum seviyede tutmak için titizlikle çalışıyoruz.

Uçak, jet, helikopter, gemi, yat gibi farklı ulaşım araçlarıyla, kişiye özel tur seçenekleriyle (yurt içi ve yurt dışı), transfer hizmetleriyle, kişiye ve aileye özel konaklama seçenekleriyle, araç kiralama imkanlarıyla ve özel gün organizasyonlarıyla sizin için tamamen özelleştirilmiş bir deneyim sunuyoruz.

Ankyra olarak lüks ve konforunuzun yanı sıra hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için adım adım danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Her detayı özenle planlayarak, sizin için unutulmaz bir deneyim yaratmayı hedefliyoruz.