Akdeniz Otelleri

Akdeniz'in Sıcaklığı, Ankyra Turizm'in Hizmetiyle Buluşuyor.

Ankyra sizi tatilin cenneti Akdeniz’e davet ediyor. Türkiye’nin en güzel bölgelerinden biri olan Akdeniz’de unutulmaz bir tatil geçirmeniz için her ayrıntı düşünüldü. Farklı konseptlere sahip olan otellerimizde, özenle hazırlanmış ve konforlu odalarda kendinizi rahat ve mutlu hissedeceksiniz. Güler yüzlü servis ve ayrıcalıklı hizmetlerimizle Akdeniz’in ışıltılı güneşi altında unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

Merkez

Akdeniz’in incisi, bölgenin en güzel şehirlerinden biri… Türkiye’nin en ünlü turizm şehri Antalya. Doğal güzellikleri tertemiz denizi ve sımsıcak havası ile tarihi bir araya getiriyor.

Side

Antik dönemde Pamfilya’nın en önemli liman kenti Side, Anadolu dilinde Nar anlamına gelmektedir. Bu muhteşem şehir, Manavgat ilçesine bağlı olup Antalya’ya sadece 78 km mesafededir.

Belek

Belek, eşsiz uzun kumsalları, turkuaz renkteki denizi ve kusursuz lüks otelleriyle, güneşin ve golfün başkenti olarak bilinir. Antalya’nın Serik ilçesine bağlı olan Belek, Antalya merkezine 40 km uzaklıktadır.

Kemer

Kemer; denizin, dağların ve çam ormanlarının eşsiz bir buluşma noktasıdır. Binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Kemer, farklı otel konseptleriyle her tatilsevere hitap ederken, çeşitli fiyat alternatifleri sunarak herkesin bütçesine uygun tatil imkanı sağlar.

Alanya

Dünyaca ünlü Antalya’nın yeşillikler içindeki turizm cenneti: Alanya. Alanya, Pamfilya ve Kilikya bölgeleri arasında konumlanmış olup, zengin tarihi dokusuyla dikkat çeken, çeşitli medeniyetlerin izlerini taşıyan bir destinasyondur.

Lara

Lara Plajı’na adını veren Lara sözcüğü, Hitit dilinde “kum” anlamına gelir. Türkiye’de en popüler ve rağbet gören plajlar arasında yer alan Lara, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde bulunur.